o nas

Złoty Dworek to unikalne miejsce, które wszystkim swoim gościom stara się dostarczyć wyjątkowych wspomnień.

Jesteśmy zespołem specjalistów, posiadającym ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych. Podczas kilkunastoletniej działalności nasza sala weselna była miejscem licznych przyjęć, które każdorazowo kończyły zadowoleniem i satysfakcją naszych klientów.

Nasza sala weselna nadaje się również do organizacji przyjęcia, a nasze działania wyróżniają się indywidualnym podejściem, zaangażowaniem i nastawieniem na realizację autorskich pomysłów Klientów.

Oferujemy niezwykle urozmaicone Menu, składające się z różnorodnych przysmaków dopasowanych do indywidualnych wymagań i oczekiwań. Nasze dania przygotowywane są przez utalentowanych kucharzy, dla których gotowanie jest prawdziwą pasją i przyjemnością. Nasza obsługa to również zespół sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów.

Oferujemy wynajem sali oraz proponujemy różne rozwiązania w zakresie wystroju wnętrza. Pracowników, którzy zajmują się strojeniem cechuje ogromna kreatywność oraz otwartość na wszelkie propozycje Młodej Pary. Dodatkowo, organizujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, rocznice czy urodziny.

Inaczej mówiąc, Złoty Dworek to profesjonalna organizacja wesel!